Mūsdienu mūzikas skola

Skaņu režisoru, komponistu, mūzikas producentu un skaņu dizaineru skola.

Saīsinātā laikā uzsāki taisīt savus skaņdarbus vai pilnveido profesionālas iemainās šī jomā

Nāciet ciemos uz BEZMAKSAS KONSULTĀCIJU par skaņas režiju un mūzikas producēšanu

Iepazīstieties ar pasniedzējiem, iekārtām, uzdodiet visus interesējošos jautājumus. Konsultācijas notiek attalināti caur Google Hangouts vai skolā, gaidujumā Tev ir iespēja mūs apmeklēt

Mūsu adrese: Maskavas iela 68-302, Rīga

Tālr.: (+371) 270 49 195

Aizpildiet anketu, mēs sazināsimies ar Jums un sarunāsim laiku.


Izveido kursu pats

Apmeklē veikala lapu, lai izvedotu kursu tikai no tiem Skaņu Skolas priekšmetiem, kurus pašam gribas apgūst!
Par skolu
Mācību centrs Dynamic Records Sound School atrodas Rīgas centrā, kas ir balstīts uz ierakstu studijas bāzes. Centrs tika izveidots, lai sagatavotu skaņu režisorus, komponistus, mūzikas producentus un skaņu dizainerus. Mūsdienīgās tehnoloģijas, ļauj mums izveidot ierakstus, kas atbilst augstajiem kvalitātes standartiem, mājas vai pat āra apstākļos. Priekš tā ir nepieciešams: dators, programma, iekārtas un zināšanas. Skola Dynamic Records Sound School piedāvā apgūt šīs zināšanas, kā arī tirgo aprīkojumu un ierakstu programmas. Mēs kombinējam praktiskās nodarbības un teorijas seminārus ar individuālo pieeju. Nodarbības notiek ar aprīkojumu aprīkotās telpās, ierakstu studijā vai attālināti izmantojot Google Hangouts. Nodarbības tiek ierakstītas video. Perspektīvajiem studentiem, mēs dodam rekomendācijas un palīdzam atrast sakņu režijas un mūzikas producēšanas prakses vietas.
Kam paredzēti mūsu kursi
Tipiskās situācijas, kurās Tu vari atrasties un gūt lielu labvēlību izejot mūsu kursus:
 • Tev vienkārši patīk klausīties mūziku. Vari būt jebkurā vecumā un Tev var nebūt zināšanu, un pie tam iemācīties veidot skaņdarbus un izmantot tos.
 • Tu jau kādu laiku saceri savu mūziku,Tev ir pieredze darbā ar programmām vai spēlē kādu instrumentu, dziedi.
 • Tu esi pieaudzis cilvēks un meklē interesantu hobiju, Tev patīk mūzika.
 • Tev ir bērni, un Tu meklē tiem muzikālu nodarbi, bet pats vēlies ar tiem interesanti un lietderīgi pavadīt laiku.
 • Tu esi profesionāls mūziķis un vēlies saprast, kā izmantot datoru savā profesijā. Vēlies pats programmēt savus mūzikas instrumentus un efektīvus dzīvās uzstāšanās.
 • Tu strādā vai vēlies strādāt kā koncertu skaņu režisors
 • Tu strādā vai vēlies strādāt ar skaņu priekš kino vai videospēlēm
Prioritātes apmācībām pie mums
Priekšrocības mācībām pie mums:
 • Elastīga mācību programma. Iespēja izvēlēties tieši tādu tēmu un nodarbību komplektu, kurš ļaus īsākos termiņos apgūt to, kas Tev ir nepieciešams.
 • Elastīgs mācību grafiks. Mācoties pēc individuālā kursa, Тu pats vari noteikt mācību intensitāti, kura optimāli atbilst Tavam dzīves un mācību ritmam.
 • Sertificēti pasniedzēji. Mūsu pasniedzējiem ir augstākās izglītības sertifikāti skaņu režijas un mūzikas jomā. Ir pasniedzēju un lietotāju sertifikāti no tādām firmām kā Ableton, Steinberg, AVID, Apple, Waves. Bet pats galvenais, tiem ir daudzgadīga pieredze darbā ar skaņu un mūziku reālos "pļavas" apstākļos.
 • Materiāli tehniskā bāze. Mūsu skolniekiem ir pieeja skaņu ierakstu studijai, retai un specifiskai aparatūrai, uz kuras var mācīties un attīstīt savas iemaņas
 • Ierakst un piemēri. Visas nodarbības tiek ierakstītas video formātā, un apmācību beigās Tu saņemsi arhīvu ar unikālām nodarbībām un mācību materiālam.
Kā notiek apmācības
 • Mēs vadam individuālās nodarbības, vienas vai divu stundu garumā, Tev ērtā laikā. Nodarbību intensitāte regulējas pēc studenta spējām.
 • Nodarbības notiek skolas telpās vai attālināti ar webinars palīdzību. Lielākā nodarbību daļa tiek ierakstītas video formātā un nododas studentam
 • Studentiem ir tiesības izmantot skolas inventāru personīgām vajadzībām un prasīt konsultāciju pasniedzējiem starp nodarbībām ar e-pasta starpniecību.
 • Priekš kursa apmācību uzsākšans ir nepieciešama pieeja pie portatīvā datora un austiņām.Kā arī ir nepieciešamas pamat zināšanas darbā ar datoru un internetu.
 • Kursa beigās (nokārtojot nepieciešamos eksāmenus) students saņem oficiālu sertifikātu no skolas.

Par attalināto nodarbību novadīšanu

Galvenais pārbaudījums attālināto nodarbību novadīšanā ir audio un video raidīšana no datora vienlaicīgi ar balsi. Ar video viss ir triviāli – video konferenču programmas māk filmēt ekrānu vai logu, bet ar skaņas nodošanu sākas problēmas. Dažādu tehnisku iemeslu dēļ, izlaist signālu no mikrofona, caur programmu, kas ir domāta mūzikas radīšanai ne vienmēr sanāk un video konferenču programmas ne vienmēr spēj uztvert signālu no mūzikas radīšanas programmām. Tāpēc, lai būtu ērtāk vadīt nodarbības, mēs aicinam, laicīgi uzstādīt sekojošas programmas audio kontrolēšanai:

Šīs programmas tiek iestatītas sistēmā, tādā veidā veidojot virtuālās ieejas-izejas, ļaujot mums nosūtīt programmās priekš video konferencēm gan skaņu no mikrofona, gan no programmām, kas domātas mūziks radīšanai.

Detalizētās instrukcijas atrodāmas šeit (priekš Windows vai Mac, pagaidām Angļu valodā)

Ja jums rodas neskaidrības ar konferenci vai ar šo programmu uzdtādīšanu, sazinaties ar mūsu pasniedzēju, būsim priecīgi jums palīdzēt!


NB: Šīs programmas nav obligātas uzstādīšanā, ja jums ir audio interfeis ar “Loopback” funkciju, tāds kā Steinberg UR22mkII (pieejams veikalā).

Studenti

Rick Feds

Rick Feds


Ableton Push mākslinieks
Noisy Monk

Noisy Monk


Ableton Push mākslinieks

Pasniedzēji

Mēs iesakām, pirms veicat kursu izvēli un apmaksu iziet konsultāciju ar mūsu speciālistu, kurš palīdzēs pareizi piemeklēt komplektu un secību mācību modulim, atrast kompromisu starp mācību maksu un finansiālajām iespējām. Turklāt, tāda konsultācija palīdzēs izprast kāds moduļu komplekts būs optimāls priekš Jums, izejot no tekošā zināšanu un iemaņu līmeņa.

Konsultācijā ir iespējams saņemt ātras atbildes par skaņas dizainu, darbu ar ierakstu programmām, mūzikas teoriju un citos aspektos darbam ar skaņu.

Konsultācijas ir pilnībā bez maksas, tās notiek ērtā Jums laikā, attālināti vai skolas nodarbības telpās Rīgā. Aizpildi formu, atstāj savus kontaktus un 48 stundu laikā, mūsu administrators piedāvās Jums variantus un laikus.