Galvenais šķērslis vadot attālinātās nodarbības ir audio un video vienlaicīga raidīšana, kopā ar balsi. Ar video viss ir triviāli – video konferenču programmas prot filmēt ekrānu vai logu, bet ar skaņas nodošanu sākas problēmas. Dāžādu tehnisku iemeslu dēļ, raidīt signālu no mikrofona caur skaņu ierakstīšanas programmu ne vienmēr sanāk, un programmas video konferencēm arī ne vienmēr spēj pieņemt signālu no skaņu ierakstu programmām. Tāpēc, lai nodarbības var vadīt bez tehniskām problēmām, mēs ļoti lūdzam, jau iepriekš uzstādīt sekojošas programmas audio ierīču kontrolēšanai:

Šīs programmas instalējas sistēmā, veidojot iekšējās un ārējās izejas, ļaujot mums raidīt signālu priekš video konferenču programmām no mikrofona, kā arī skaņu no ierakstu programmām.

Ja jums radīsies grūtības ar konfigurāciju vai šo programmu ieinstalēšanu, sazinieties ar pasniedzēju, mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt!


PS: Šīs programmas nav obligāti jāinstalē, ja jums ir audio interfeiss ar funkciju Loopback, tāds kā ir Steinberg UR22mkII (pieejams veikalā).